LV | EN | RU

Uzdot jautājumu

epasts

Jaunumi

Iepirkuma plāna rīks
Esam izstrādājuši Iepirkuma plāna rīku, kurš ļaus Jums veiksmīgāk saplānot iepirkuma izsludināšanas un līguma slēgšanas datumus.Izmēģināt bezmaksas...
EXERTUS:
Latvijas tirgū pieejama jauna Projektu vadības sistēma. Projektu vadītāju neatņemams rīks darbā ar projektu ieviešanu!

EXERTUS - Projektu vadības sistēma

Projektu vadības sistēma "EXERTUS" ir nozīmīgs projektu vadības instruments, kas nodrošina pilnīgu iestāžu projektu pārvaldību no projektu ideju identificēšanas, projektu stratēģiskai plānošanai līdz ieviešanai un kontrolei.

Sistēmas viens no galvenajiem uzdevumiem ir nodrošināt viegli lietojamu, visiem pieejamu un pārskatāmu sistēmu projektu pārvaldīšanā. Projektu vadības sistēma nodrošina arī visas ar projekta ieviešanu saistītās funkcijas, sākot ar informācijas uzglabāšanu par visām projekta aktivitātēm, līdz iespējai sekot finanšu resursu izlietojumam un finanšu dokumentu saglabāšanai skanētā veidā. Šī informācijas pieejamība veicina iestādēs ieviešanā esošo projektu pārvaldību un pārskatāmību iestādes augstākajiem līmeņiem un tās vadībai.

Lai sistēmas lietotājiem sistēma būtu viegli saprotama un lietojama, tika izstrādāts mūsdienīgs, bet ne sarežģīts dizains. Papildus dizainam, katram sistēmas lietotājam tika izstrādāta sava lapa, kurā lietotājs var redzēt tikai sev svarīgo informāciju no visām sistēmas sadaļām. Šī lietotāja lapa atvieglos daudzu projektu grupas dalībnieku darbu, jo visa informācija ir centralizēta un viegli pārskatāma. Līdzīgu funkciju pilda arī projekta lapa, kurā tiek atspoguļota visa svarīgākā informācija par konkrēto projektu, lai projekta vadītājs redzētu aktuālāko informāciju par jaunākajām izmaiņām projektā vai, piemēram, līgumu sarakstu, kuriem drīzumā beigsies termiņš. Šādas informācijas ērta pārraudzība ir ļoti nozīmīga projekta komandai, īpaši ja tiek vienlaicīgi ieviesti vairāki projekti.