LV | EN | RU

Uzdot jautājumu

epasts

Jaunumi

Iepirkuma plāna rīks
Esam izstrādājuši Iepirkuma plāna rīku, kurš ļaus Jums veiksmīgāk saplānot iepirkuma izsludināšanas un līguma slēgšanas datumus.Izmēģināt bezmaksas...
EXERTUS:
Latvijas tirgū pieejama jauna Projektu vadības sistēma. Projektu vadītāju neatņemams rīks darbā ar projektu ieviešanu!

EXERTUS - Cenas

Pakalpojuma apraksts Cena

Projektu vadības sistēmas EXERTUS izmantošana
Tiek nodrošināta iespēja izmantot Projektu vadības sistēmu EXERTUS, kurš izvietots (hostēts) uz attālināta servera. (abonements uz 1 gadu) (Cena var tikt mainīta balstoties uz klienta vēlmēm un nepieciešamības.)
€ 3 400
Katrs nākamais gads € 2 850

Eiropas Savienības uzsaukumu abonements
Tiek piedāvāta iespēja visiem sistēmas lietotājiem latviešu valodā iegūt informāciju par ES izsludinātajiem uzsaukumiem, uzaicinājumiem un programmām. (abonements uz 1 gadu)
€ 700

Lietotāju tehniskais atbalsts
Iespēja visiem EXERTUS lietotājiem elektroniski uzdot savus jautājumus EXERTUS atbalsta darbiniekiem un saņemt detalizētu atbildi uz jautājumu.(abonements uz 1 gadu)
€ 2 100

Lietotāju apmācības (teorētiskās)
Teorētiskais kurss darbā ar EXERTUS. Kursa laikā tiek apskatītas galvenās EXERTUS funkcijas un iespējas, lai darbinieki varētu nekavējoties uzsākt darbu ar sistēmu. (ilgums - 1 diena)
90 €/h

Lietotāju apmācības (praktiskās)
Praktisks lietotāju apmācību kurss, kura laikā katrs lietotājs tiek teorētiski un praktiski iepazīstināts ar EXERTUS. Kursa laikā katrs lietotājs tiks praktiski apmācīts darboties ar visām sistēmas sadaļām. (maksimums - 15 lietotāju grupa) (ilgums - 2 dienas)
90 €/h

Sistēmas administratora pakalpojums
Tiek piedāvāta iespēja EXERTUS administrēšanu uzticēt profesionālam sistēmas administratoram, kurš pārraudzīs sistēmas darbību un nodrošinās tās vienmērīgu darbību. (abonements uz 1 gadu)
€ 2 850
Katrs nākamais gads€ 2 100

Sistēmas administratora apmācības (1 lietotājs)
Detalizēts apmācību kurss, kurš domātas EXERTUS administratoram (atbildīgai personai), lai pilnvērtīgi uzturētu sistēmu darba kārtībā. Kursā laikā praktiski tiks apskatītas visas EXERTUS sadaļas un iespējas. (ilgums - 1 diena)
110 €/h

Projektu vadības sistēmas EXERTUS uzlabojumi
Projektu vadības sistēma EXERTUS regulāri tiek atjaunota un uzlabota ar jaunām sadaļām un iespējām. (abonements uz 1 gadu)
€ 1 400

* Projektu vadības sistēmas EXERTUS izstrādātāji patur tiesības mainīt pakalpojuma klāstu un cenas bez iepriekšēja brīdinājuma.