LV | EN | RU

Ask a quesion

epasts

News

Procurement tool
Esam izstrādājuši Iepirkuma plāna rīku, kurš ļaus Jums veiksmīgāk saplānot iepirkuma izsludināšanas un līguma slēgšanas datumus.Try it for free...
EXERTUS:
Latvijas tirgū pieejama jauna Projektu vadības sistēma. Projektu vadītāju neatņemams rīks darbā ar projektu ieviešanu!

EXERTUS - Prices

Service description Price

Use of Project management system
Tiek nodrošināta iespēja izmantot Projektu vadības sistēmu EXERTUS, kurš izvietots (hostēts) uz attālināta servera. (abonements uz 1 gadu) (Cena var tikt mainīta balstoties uz klienta vēlmēm un nepieciešamības.)
€ 3 400
Each next year € 2 850

Eiropas Savienības uzsaukumu abonements
Tiek piedāvāta iespēja visiem sistēmas lietotājiem latviešu valodā iegūt informāciju par ES izsludinātajiem uzsaukumiem, uzaicinājumiem un programmām. (abonements uz 1 gadu)
€ 700

User technical support
Iespēja visiem EXERTUS lietotājiem elektroniski uzdot savus jautājumus EXERTUS atbalsta darbiniekiem un saņemt detalizētu atbildi uz jautājumu.(abonements uz 1 gadu)
€ 2 100

User training (Theoretical)
Teorētiskais kurss darbā ar EXERTUS. Kursa laikā tiek apskatītas galvenās EXERTUS funkcijas un iespējas, lai darbinieki varētu nekavējoties uzsākt darbu ar sistēmu. (ilgums - 1 diena)
90 €/h

User training (practical)
Praktisks lietotāju apmācību kurss, kura laikā katrs lietotājs tiek teorētiski un praktiski iepazīstināts ar EXERTUS. Kursa laikā katrs lietotājs tiks praktiski apmācīts darboties ar visām sistēmas sadaļām. (maksimums - 15 lietotāju grupa) (ilgums - 2 dienas)
90 €/h

Sistēmas administratora pakalpojums
Tiek piedāvāta iespēja EXERTUS administrēšanu uzticēt profesionālam sistēmas administratoram, kurš pārraudzīs sistēmas darbību un nodrošinās tās vienmērīgu darbību. (abonements uz 1 gadu)
€ 2 850
Each next year€ 2 100

System administrator training (1 user)
Detalizēts apmācību kurss, kurš domātas EXERTUS administratoram (atbildīgai personai), lai pilnvērtīgi uzturētu sistēmu darba kārtībā. Kursā laikā praktiski tiks apskatītas visas EXERTUS sadaļas un iespējas. (ilgums - 1 diena)
110 €/h

Project management system EXERTUS updates
Projektu vadības sistēma EXERTUS regulāri tiek atjaunota un uzlabota ar jaunām sadaļām un iespējām. (abonements uz 1 gadu)
€ 1 400

* Project management system EXERTUS developers hold the rights to change the service offers and prices without prior warning.