LV | EN | RU

Ask a quesion

epasts

News

Procurement tool
Esam izstrādājuši Iepirkuma plāna rīku, kurš ļaus Jums veiksmīgāk saplānot iepirkuma izsludināšanas un līguma slēgšanas datumus.Try it for free...
EXERTUS:
Latvijas tirgū pieejama jauna Projektu vadības sistēma. Projektu vadītāju neatņemams rīks darbā ar projektu ieviešanu!
EXERTUS - Technical implementation

Projektu vadības sistēma "EXERTUS" ir izstrādāta ieturot SOA (service-oriented architecture) filozofiju, kas nozīmē, ka EXERTUS ir pirmais šāda veida produkts projektu vadības sistēmas jomā.

Sistēmas izstrādē galvenie akcenti tika likti uz iespējām sistēmu sasaistīt ar citām informācijas tehnoloģiju sistēmām izmantojot jau izstrādātus un pieņemtus datu apmaiņas standartus, izstrādāt sistēmu, lai tā būtu pārskatāma, saprotama un ērti lietojama, kā arī, lai sistēma pēc iespējas vairāk atvieglo ne tikai iestādes projekta vadītāja darbu, bet arī projekta grupas dalībnieku un citu iesaistīto pušu darbu.

Exertus tika izstrādāts ievērojot jaunākās tehnoloģiju tendences kā rezultātā sistēma tika izstrādāta mākonī - cloud computing. Tas nozīmē, ka sistēma nav jāinstelē uz lietotāja datora vai pat uz klienta servera. Sistēma atradīsies drošā, nevienam nepieejamā serverī - gluži kā mākonis. Jūsu ieguvumi - informācija neaizņems vietu Jūsu datorā, pieeja projekta informācijai būs no jebkura datora, no jebkuras vietas, jebkurā laikā! Nebūs jāuztraucas par servera uzturēšanu un lai Jums būtu sistēmas jaunākā versija.

Exertus - mākonis